Lucrător Producție

Descrierea jobului ?
Preia comenzile de producție;
Execută comenzile de producție conform schițelor atașate;
Manipulează sticla, încarcă sau descarcă în și din mașinile noastre de transport sau ale clienților;
Păstrează curățenia și efectuează curățenia la locul de muncă;
Lucrează pe diverse utilaje conform alocării programului de producție;
Respectă normele interne de disciplină și de conduită ale firmei;
Respectă normele de de securitate și siguranță la locul de muncă.

Candidatul ideal
Nivel de studii generale;
Persoana serioasă cu abilități tehnice și orientat către rezultat;
Persoană cu spirit organizatoric;
Știe să măsoare cu ruleta;
Persoană responsabilă.

Ce oferim ?
Salariu motivant.
Posibilitatea de a dezvolta o carieră prin folosirea adecvată a potențialului individual;
Diverse traininguri și specializări în cadrul companiei;
Posibilitatea de a lucra program prelungit;
Bonusuri pentru realizarea obiectivelor, prime.
Atmosferă plăcută în colectivul Glas Expert.

Completeaza formularul

A valid email address is required.
A valid phone number is required.